10 Days Tablet İçeriği ve Kullanımı

Eğer diyet yapmayı bir eziyet ya da işkence olarak görüyor fakat fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız mutlaka diyet yapmadan kilo veremezsiniz diye bir şey yoktur. Diyetin amacı sağlıklı ve kalorisi düşük besinlerin gün içerisinde belirli kaloride ve düzenli bir şekilde almasını sağlamaktır. Yani diyet doğru besinlerin belirli aralıklar ile bir düzene konularak tüketilmesini sağlamaktadır. Fakat illa bu yönteme bağlı kalarak kilo vermeniz şart değil. Bunun yerine yanlış beslenme alışkanlıklarınızı düzelterek, sağlıklı besinleri araştırıp tüketerek, öğünlerinizi gün içerisinde düzenli ve sırasıyla yaparak, bol su içerek, yiyeceklerinizi sebze ağırlıklı seçerek,porsiyonlarınızı küçülterek ekmek tüketimini minimuma indirerek ve kendinize daha fazla hareket alanı yaratarak kendiliğinden kilo vermenizi sağlayabilir ve bu durum karşısında eziyet çekmeden ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

10 Days Tablet Nedir?

Uzun süredir birçok kişi tarafından tercih edilen 10 Days içeriğinde; guarana, yeşil çay, asitlik düzenleyiciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Kito Kompleksi (chitosan, antioksidan, askorbik asit, asitik düzenleyici Tartarik asit), Tatlandırıcılar: Sorbitol, Aspartam, Sodyum sakkarin. Aroma Vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin. Renklendirici: Riboflavin-5′ Fosfat içermektedir. Ayrıca 10 Days İçerisinde bulunan tabletler Chitosan, kabuklu deniz canlılarının dış iskeletlerinden elde edilen polisakkarit olan kitinden üretilmektedir. 

10 Days Tablet Nasıl Kullanılır?

Gün içerisinde hazırlaması neredeyse hiç vaktinizi almayacak olan 10 Days tablet, yemeklerden hemen önce ya da yemek esnasında 1 bardak soğuk su içerisine 1 tablet atılarak karıştırılır ve tamamen eridikten sonra içilir. Yemeklerden yani öğünlerden önce içileceği için öğün sayınıza göre tüketebilirsiniz. Ayrıca bir kutu 10 Days içerisinde 20 Tablet 10 Days bulunmaktadır. Kullanımın dışına çıkmadan belirtilen miktardan fazlasının kullanılması tavsiye edilmemektedir.

10 Days Tablet için Uyarı ve Yan Etki

Birçok kişi tarafından uzun süre kullanılmış olan 10 days tablet şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir fakat karides, ıstakoz, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi olanların kullanımına uygun değildir. Ürünü çocukların ulaşamayacağı serin ve yüksek ortamda muhafaza ediniz. 10 Days tableti kullanmadan önce prosoektüsünü okumayı ihmal etmeyin.Bunun dışında15 yaşından küçük çocukların, hamile ve emziren bayanlar tarafından kullanılması uygun görülmemiştir, bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

10 Days Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çorum, Hakkari, Trabzon, Bilecik, Nevşehir, Kayseri, Bolu, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. 10 Days hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde 10 Days kilo kontrol ürününe sahip olabilirsiniz.

10 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

10 Days Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Finlandiya, Sırbistan, Borna-Hersek, Karadağ, Hollanda, Danimarka ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
10 days, 10 days tablet, on days, 10 days tablet zayıflama ilacı, 10 days yorum, 10 days zayıflama içeriği, 10 days zayıflama zararları, 10 days tablet nereden bulurum, 10 days tablet içeriği nedir, 10 days tablet sipariş, 10 days tablet ne kadar, 10 days tablet nasıl kullanılır, 10 days tablet kullananlar, 10 days tablet kullanıcı yorumları, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, 10 days tablet avrupa sipariş, 10 days tablet almanya, almanya sipariş, 10 days nedir, diyet yapmadan nasıl kilo verilir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.