Ağrı Kesici Olarak Kullanabileceğiniz Doğal Öneriler

Ağrı, herkesin baş edebileceği bir şeydir, acı için esansiyel yağları ya da Çin kremi gibi ağrı kesici krem kullanmak herkes tarafından denenmesi gereken bir şeydir. Ağrı, bir sakatlıktan kaynaklanan geçici ağrı, gergin kas veya cerrahi iyileşme veya kronik bir hastalığın veya geçmişte yanlış bir şekilde iyileşmiş yaralanmanın sonucu olabilecek kronik ağrı gibi birçok farklı şekilde ortaya çıkabilir.

Ağrı için en yaygın alanlardan bazıları, kötü duruş, rahatsız yatak, obezite, sinir hasarı veya omurganın doğal yaşlanmasının sonucu olabilen sırt ve eklemleri içerir. Fibromiyalji, osteoartrit, multipl skleroz, AIDS, diyabet veya kanser gibi rahatsızlıkları olanlarda da daha çeşitli ağrılar görülebilir.

Akut ağrı genellikle net bir açıklamaya sahiptir, buna karşılık kronik ağrı genellikle bir gizem olabilir ve tedavi edilmesi çok zordur. Bundan dolayı mutlaka doktora gitmeli ve destek almalısınız. Ağrı ile yaşamak, yaşam kalitenizi etkileyerek sizi daha az aktif hale getirebilir ve sosyal veya mutlu olma ihtimalini azaltan psikolojik bir boyut kazanabilir.

Bu ağrılar, ister psikolojik ister fiziksel olsun, kronik ağrının kaynağını daha da şiddetlendiren endişe ve depresyonla sonuçlanabilir. Ağrı, akut veya kronik acı çekenler için, acı için esansiyel yağlar kullanmak ya da Çin ağrı kesici krem gibi bir krem kullanmak mükemmel bir seçenek ve oldukça az yan etkisi olan bir tanesidir. Bu tür yağlar ve kremler sadece ağrı giderilmesinde yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda ağrının altta yatan nedenini de gideren analjezik, yatıştırıcı, yatıştırıcı, iltihap giderici ve iyileştirici özellikler içerir. Ancak başta da belirttiğimiz gibi mutlaka doktora görününüz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: çin inci tozu kremi, çin kremi, çin kremleri, krem çin aslanı, cin bb cream, cin cin krem do tortu, çin malı krem, ağrı kremi, çin ağrı kremi

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.