Arı Sütü kremi Kullananlar

Arı sütü ( royal jelly) içeriği sayesinde oldukça faydalıdır. Öyle ki bir arı, arı sütü ile beslenerek 6 yıl yaşarken diğer arılar normal beslenerek 6 ile 7 ay yaşıyor. Arılar doğduklarında 3 türe ayrılır. İşçi arılar sürekli bal yapmak ile görevlidir. Erkek arılar çoğalmakla görevlendirilirler ve arı sütü ile bslenen arı kraliçe arı olur ve bal kovanına binlerce yumurta ile verim sağlar.

Arı sütü, arıların kendi vücudunda üretmiş oldukları jel kıvamında ekşi bir tada sahip ve rengi krem rengindedir. Arı sütü genç bal arılarının salgı bezinde üretilir ve kraliçe arı hayatı boyunca arı sütü ile beslenir. Dünyada ki bütün arılar doğadan topladıkları bal, polen ve propolis üretir. Bedeninde ise arı sütü, mum ve arı zehri üretir. Çevrenin ve havanın etkisi ile toplayarak ürettikleri bal, protein ve propolisin tadı farklılık gösterirken, kendi vücudunda da ürettiği arı sütü, mum ve arı zehri bütün dünyada aynı etkiye sahiptir. Arı sütü ülkemizde daha yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır.

dd

Hemen her kadın sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmayı isterler. Ancak yoğun tempoda ki iş hayatı ister istemez bir takım sağlık sorunları ile karşılaşmamıza da sebebiyet vermektedir.  Cildimizin ihtiyacı olabilecek bakımı en iyi şekilde sağlamamız cildimizin günlük olarak ihtiyacı olabilecek bakımı en iyi şekilde sağlamamıza da destekleyici olabilir.

Arı sütü kremi kullanımı; Temizlenmiş olan cildinize akşam yatmadan önce masaj yapara uygulayınız. Sabah losyon ile birlikte cildinizi temizleyiniz.

Arı sütü kremi içindekiler; arı sütü, polen, propolis, bal, Tip 2 kolajen, GoldKrem, Çörekotu yağı. 50 ml

kremm

Arı sütü kremi kullananların yorumları

Arı sütü kremi hakkında gerçek kullanıcıların yorumlarına göz atabilir veya aklınızda ki bütün soru işaretlerini gidermek adına bizlere sorularınızı gönderebilirsiniz.

Arı sütü kremi Avrupa sipariş; Sizlerde arı sütü kremini Avrupa’dan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

ari-sutu

Arı sütü kremi nereden bulurum?

Arı sütü kremini en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Amasya, İstanbul, Samsun, İzmir, Çorum, Bursa gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylüklerine kadara siparişinizi vererek temin edebilirsiniz.  Bununla birlikte arı sütü kremini sizlerde http://www.arisutukremsitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte siparişinizi vererek temin edebilirsiniz.

Bize ulaştınız; arı sütü kremi, arı sütü, arı sütü kremi sipariş ver, arı sütü kremi sipariş, arı sütü kremi avrupa sipariş, arı sütü kremi avrupadan nasıl sipariş verebilirim, arı sütü kremi yorumlar, arı sütü kremi kullanıcı yorumları, arı sütü kremi kullananların yorumları, arı sütü kremi içerik, arı sütü kremi içeriği, arı sütü kremi içindekiler, arı sütü kremi kullanımı, arı sütü kremi nasıl kullanılır, arı sütü kremi nedir, arı sütü kremi ne işe yarar.

ari

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.