Asis Krem Kullanıcı Yorumları

Toplumda yaygınlığı oldukça yüksek olan ve pek çok alt türü bulunan önemli bir cilt iltihabıdır. Tıpta dermatit olarak isimlendirilen hastalık çocuklarda yaygın bir cilt hastalığıdır. Dermatoloji kliniklerine başvuran hastaların %10-20’si bu hastalıktan muzdariptir. Yaygınlığına rağmen egzamanın sebepleri ve kesin tedavisi ile ilgili tıp dünyasının bugüne kadar verdiği net bir cevap bulunmamaktadır. Egzamanın daha çok kalıtsal olduğu düşünülmektedir ve hastaların çoğun ortak belirtiler gözlenmektedir. Bu sebep ile hastalığın belirtilerinin iyi bilinmesi erken teşhis ve daha iyi tedavi başarısı için önem arzetmektedir. Kesin tedavisi bulunmamasına rağmen hastaların hekimin önerdiği uyarı ve önlemlere uyması egzamadan kaynaklanan sorunun ağırlaşmasını azaltmaktadır.

Egzamanın dönemine göre farklı döküntüler oluşabilir. Akut dönemde kızarıklık, şişlik, minik su toplayan kabarıklıklar ve sulantı ön plandadır.

asiskrem

Hastalar şiddetli kaşıntı ve yanmadan yakınırlar. Bazı hastalarda kızarıklık ve kepeklenme olmaksızın sadece kaşıntı ve yanma yakınması olabilir. Subakut dönemde minik yakacık şeklinde kepeklenmeler ve kabuklanmalar görülürken kronik dönem de deri kuruyarak kalınlaşır ve renk değişikliği oluşur. Deride çatlamalar meydana gelir.

Egzama da iltihaplanan deri bölgesinde kızarıklıklar meydana gelir ve egzamanın en tipik belirtilerinden biri olan kaşıntı başlar. Aynı zamanda iltihaplı bölge kuru ve üstünde sivilceye benzer oluşumlar meydana gelir. Yer yer su toplanır. Egzamanlı bölge kaşınırsa enfeksiyonlu bölge genişler ve yayılır, deri kanar ve iltihaplanıp ağrıya sebep olur. Kaşımakla meydana gelen çatlaklardan giren mikroplar egzamanın daha hızlı yayılmasına ve bu bölgenin diğer hastalıklara da açık hale gelmesine neden olur.

Asis krem kullanımı; sorunlu bölge üzerinde asis kremi ile ince bir tabaka halinde kapatacak şekilde yediriniz. Günde 1 kere kullanılması yeterli olacaktır. Düzenli bir şekilde kullanmanız gerekir.

Asis krem içeriği; Deionized Water, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerine, Isodecyl Neopentanoate, D-Panthenol, Ceramide III, Allantoin, Dimethicone, Luareth-12, Phenoxyethanol, Meadowfoam seed oil, Tocopherly Acetate, Ethylehexylglycerin, Carbomer, Titanium Dioxide, Triethanolamin içerir. 50 ml’dir.

Asis krem nereden bulurum?

Asis kremi en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor ya da bununla birlikte toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Denizli, İstanbul, Yozgat, Bursa, Çankırı, İzmir, Kasyseri gibi bütün şehirlerimizden de temin edebilirsinzi. Bununla birlikte Asis Krem sizlerde http://www.asiskremsiparis.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

asissedefkremi

Asis krem Avrupa siparişlerde

Sizlerde asis kremi Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda gibi büütn Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; asis krem, asis krem nedir, asis krem nasıl kullanılır, asis krem içeriği, asis krem kullanıcı yorumları, asis krem kullananlar, asis krem sipariş ver, asis krem nasıl sipariş verebilirim, asis krem nereden satın alabilirim, asis krem fiyatı, asis krem ankara, asis krem istanbul, asis krem izmir, asis krem bursa, asis krem konya, asis krem almanya, asis krem amerika, asis krem hollanda, asis krem beçika.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.