Biosante Detoks Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biosante Detoks, tamamıyla doğal olan bir üründür. İçeriğinde elma,yeşil limon ve pancar bulunmaktadır. Sabah detoksu içinde yeşil limon ve elma özütü bulunmaktadır. Akşam detoksu içinde ise pancar bulunmaktadır.

Biosante Detoks Faydaları ve Zararları

Biosante detoks , içerdiği bitkisel özler sayesinde  vücudu tam anlamıyla arınmaya almaktadır.  Sabah detoksu içerisinde elma ve limon özleri bulunmaktadır.  Bu içerikler gece oluşan atıkların vücutta tutulmasının önüne geçerek toksitlerden uzaklaştırır. Ayrıca alkali ile desteklenmiş yapısı ile vücuttaki asit baz dengesini sağlayacaktır . Akşam detoksu içerisinde yer alan pancar ise vücuda fazladan giren şekeri yağa dönüşmeden vücuttan uzaklaştırır. Ayrıca içeriğinde bulunan probiyotik desteği ile bağırsak floranızı destekleyerek daha sağlıklı bir sindirim ve boşaltım sistemine kavuşmanızı sağlar.

Biosante detoksun bilinen herhangi bir zararı yoktur. Hamile ve emziren annelerin kullanmaması önerilmektedir. Ayrıca içerisinde yer alan elma, yeşil limon ve pancara alerjisi olan kişilerin kullanmaması gerekmektedir.

Biosante Detoks Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Biosante detoks kullanırken bazı püf noktalar vardır. Bu püf noktalardan ilki doğru zamanlarda tüketmeniz gerekmektedir. Sabah uyandığınızda alacağınız sabah detoksu için uyanır uyanmaz kullanmanız gerekmektedir. Kullanmak içinde 1 bardak eşliğinde almanız daha kolay mideye gidişini sağlayacaktır.

 

Akşam detoksunu ise akşam yemeğinden ortalama 1 saat sonra 1 bardak su ile almanız gerekmektedir. Bu düzende kullandığınızda ürünlerin etkileşimi daha fazla olacaktır. Ayrıca ürün içerisinde alkali özelliği olduğu için bol su tükettiğinizde ürünün vücudunuzdan toksit uzaklaştırması daha kolay olacaktır. Diare sorunu yaşadığınız günlerde ürüne ara vermelisiniz ve bol su tüketmelisiniz.

Biosante Detoks Kullananlar Ne Diyor?

Biosante detoks kullananlar, kullananlar ürün konusunda oldukça olumlu sonuçlar almışlardır. Bir çok kullanıcı ilk aylarında ortalama 6 kilo vermişlerdir. Yurt dışı kullanıcılarından sonra Türkiye’de kullananlar da 2 aylık süreçlerde 12-15  kilo kaybı yaşamışlardır. Aşağıdaki videoda kullanıcının ürün hakkında fikri ve nasıl tanıştığını anlatmaktadır.

Türkiye’den Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu Bayburt,İzmir,Çanakkale,Trabzon başta olmak üzere Of, Bandırma, Hopa, Kağızman , Foça , Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Biosante Detoks için tek yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak olacak.

Avrupa’dan Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Biosante Detoksu sipariş vermek istiyorsanız Almanya, Avusturya, Norveç, Yunanistan, İngiltere, Şam, Lonsra, Madrid gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.