Bitkisel Yollar İle Boy Nasıl Uzatılır?

Boyun uzunluğu kısalığı her zaman için problem teşkil etmiştir. Özellikle ergenlik döneminde boy atıldığı dönemde boyun kısa olması çocukları daha da kötü etkiyebilir. B durumun önüne geçmek için bitkisel yollar ile boy uzamasını teşvik edebilirsiniz. Boy uzaması için kemikleri güçlendirmeye hedeflenmeli ve kemikleri geliştiren bitkiler tüketilmelidir.

Bitkisel yolar ile boy uzamasına destek olmak istiyorsanız size önerdiğimiz bir ürün var. İçerisinde doğal ürünler bulunan Uzamax sizler için tavsiye edebiliriz. Boy uzatıcı olarak bilinen bu ürün kemik gelişimi için dstekleyicidir.

Uzamax İçindekiler

HARNUP TOZU: Keçiboynuzu özü olarak bilinen harnup kemikleri geliştirebilir. Kemikleri güçlendirebilir.

 

 

BUĞDAY UNU: rüşeym olarak da bilinen buğday unu boy uzamasında oldukça etkilidir. Boy nasıl uzatılır sorusunun cevabı olabilir.

 

 

 

ÇAVDAR UNU: çinko, bakır, selenyum ve magnezyum ve birçok bileşikler açısından zengin olan un türü boy uzaması için etkilidir.

 

 

NOHUT UNU: Kalsiyum, magnezyum, potasyum açısından oldukça zengindir, bu sayede boy uzamasına yardım eder.

Uzamax Kullanım Şekli

Uzamax’ın hem kapsül hem de toz şeklinde mevcuttur.

5 yaşından küçükler, günlük 6 gram (sabah, öğle, akşam birer çay kaşığı),

5 yaşından büyükler, günlük 12 gram (sabah, öğle, akşam birer tatlı kaşığı) biçiminde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Uzamaxı süt, yoğurt, pekmez, meyve suyu vb. gibi besinlerin içerisine koyarak tüketebilir

Uzamax kapsül kişiler tarafından her gün düzenli olarak sabah, öğle ve akşam olacak biçimde 1’er kapsül olarak alınması yeterlidir.

Eğer boy nasıl uzatılır diye düşünüyorsanız, bu ürünü tüketmenizi tavsiye ederiz.

Uzamax Faydaları Nedir?

Kemik sağlığına iyi gelerek boyun uzamasını sağlayabilir.

Günlük almanız gereken vitamin ve mineralleri bu ürün ile alabilirsiniz.

Kemikleri güçlendirir

Boy uzamasında etkilidir

Boyum uzaması için gerekli olan vitaminleri ve mineralleri içerir.

Uzamax Nereden Bulabilirim?

Boy uzaması için kullanılan bitkisel destekleyici bu ürünü www.uzamaxsitesi.com sitesinden bulabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Özel kampanyaları ve kargo imkanı ile güvenilir bir sitedir.

Uzamax Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Önerdiğimiz sitenin yurt dışı içinde satımı mevcuttur. Eğer yurt dışında iseniz www.uzamaxsitesi.com sitesini kullanarak bu ürüne ulaşabilirsiniz!

Uzamax ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: Uzmax, uzamax kapsül, uzamax nedir, uzamax nasıl kullanılır, uzamax kullanıcı yorumları, uzamax sipariş verme, uzamax işe yarıyor mu, uzamax Ankara, uzamax İstanbul, uzamax İzmir, uzamax bot uzatıcı, boy uzatıcı, uzamax nereden bulabilirim, doğal yollar ile boy uzatmak, bitkisel boy uzatmak, boy uzaması için bitkiler

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır