Body Blendz İçeriği?

Selülit normal bir durum değildir. Cilt ve cilt altı yağ hücrelerinin anormal bir oluşumudur. Selülit, Lenfatik ödem, yağ fıtıklaşması, sertleşmeiş bağ dokusu ve östrojen seviyesinde ki dalgalanmalardan kaynaklanan bozuk mikro dolaşım sonucu oluşmaktadır. Yağ artışı ve ödem, mikro dolaşımı daha çok bozar ve sonuçta bir kısır döngü oluşur.  Bir de doğum sonra göbek çevresi, göğüs ve kalçalarda şimşek çakma görüntüsünde çatlaklar meyda gelebilmektedir.  Kadınlar için oldukça can sıkıcı bu durum basit ve oldukça kolay tedavi yöntemleri ile giderilebilmektedir.

original

Çatlakların giderilmesi en uygun zaman hamilelikten sonra ki bir yıldır. İlk evresinde kırmızı olan çatlaklar daha sonraları ten rengine göre uyumluluk gösterir. Küçük çatlaklar zamanla geçebilmek ancak büyükleri kendi kendine iyileşme göstermezler. Gebelikte kilo alınması ile birlikte şişmaya başlayan karın gerildiği için çatlaklar meydana gelir. Nasıl ki gerilen bir çarşafta yırtılmalar olabiliyorsa, anne karnı da genişlediğinde yırtılmaya müsati bir pozisyon alabilir.  Bu gibi durumlarda bizleri tek başına bırakmayacak olan BodyBlendz yaz aylarına doğru bayanların tercih ettikleri seçenekler arasında yerini almaktadır.

İçeriğinin bitkisel olması ile birlikte cildimiz üzerinde meydana gelen ( sivilce, leke, çatlak ve selülitler) gibi sorunlarda bizlere destek sağlayabilecek seçenekler arasında yerini almaktadır.  O halde gelin hep birlikte body blendz ürününü tanıyalım.

mp19767924_1435033762724_4

Body Blendz İçeriği; Esmer şeker, kurutulmuş hindistan cevizi ve deniz tuzu, portakal yağı, sızma zeytinyağı, jojoba yağı, macadamia yağı, işlenmiş hindistan cevizi, tatlı badem yağı, arap kahve çekirdekleri içermektedir. Bir paketi 200 gr’dır.

Body Blendz Nasıl Kullanılır

Bir avuç kadar body blendz elinize alın. Sorunlu olan bölgenize hafif bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. 5 ile 10 dakika beklettikten sonra sadece bol su yardımı ile durulayınız. Body blendz haftada sadece 3 kere masaj yaparak problemli olan bölgenize uygulamanız önerilmektedir.

untitled-46-e1435638677903

Body Blendz Nereden Bulurum?

Body blendz ürününü en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Amasya, Ankara, Samsun, İstanbul, Çorum, İzmir, Balıkesir Bursa gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köyleri dahil olmak üzere Türkiye’nin neresinde olursanız olun temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra body blendz ürününü http://www.bodyblendzsiparis.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte siparişinizi vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Body Blendz Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sizlerde body blendz ürününü Avrupadan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Ukrayna, İrlanda, Avusturalya, İngiltere, Fransa, Danimarka, Norveç, Amerika, Almanya gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

59c69c4a82e66ac1e22d46f15621ba76

Ödeme seçeneklerimiz; Kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale / EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; bodyblendz, body blendz, body blendz ne işe yarar, body blendz nedir, body blendz içeriği, body blendz içindekiler, body blendz içerik, body blendz kullanımı, body blendz nasıl kullanılır, body blendz nasıl kullanmalıyım, body blendz günde kaç kere kullanmalıyım, body blendz bir kullanımda ne kadar body blendz kullanmalıyım, body blendz kullanıcı yorumları, body blendz kullananların yorumları, body blendz sipariş, body blendz sipariş ver, body blendz ankara, body blendz istanbul, body blendz izmir.

bodyblendz

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.