Cafeslim Nedir?

Diyetisyenlerden ve birçok ünlü doktordan duyduğumuz tavsiyelerden biride besinleri yavaş çiğnemektir. Kilo verme üzerinde de etkili olmasıyla bilinen bu yöntem aynı zamanda mide hastalıklarının oluşmamasına neden olduğu söylenmektedir. Besinleri yavaş çiğnemeniz hem çok parçalamanıza neden olurken hemde daha kolay sindirmenize ve hazmetmenize neden olmaktadır. Besinleri fazla çiğnemek aynı zamanda yavaş yemek yemenize neden olduğundan bu şekilde doyma hissine varacak ve çok daha az beslenmiş olacaksınız. Bu nedenle öğünlerde ve öğün aralarında yediğiniz besinleri daha fazla çiğneyerek midenin hazmetme görevini rahatlamış olur ve aynı zamanda sindirimin daha çabuk olmasını etkilediğiniz için kilo verme hızınızı arttırabilirsiniz.

Cafeslim İçeriği ve Kullanımı

Belirli ürünlerden oluşan ve set halinde olan Cafeslim içerisinde; cafeslim gündüz çayı, cafeslim gece çayı ve cafeslim kahve bulunmaktadır. Çeşitli bitkilerden oluşan cafeslim gündüz çayı içerisinde; limon, oolong çayı, karahindiba çayı, gotu kola, zencefil, rezene, ısırgan otu, kafein ve mate çayı bulunurken gece çayı içerisinde ise; karnıyarık otu, çemen otu, nane yaprağı, sinameki çayı, alıç yaprağı, meyan kökü, kedi otu kökü, dulavrat otu bulunmaktadır. Ayrıca cafeslim setinin bir paketi 1 aylık kullanım için uygun görülmüştür.

Cafeslim Nasıl Kullanılır?

Cafeslim Gündüz Çayı: Günde 1 defa aç karnına içilmesi tavsiye edilmektedir.

Cafeslim Gece Çayı: 2 günde 1 olmak üzere gece yatmadan önce içilmektedir.

Cafeslim Kahve: Hem sabah hem akşam günde 2 defa olmak üzere içmeniz yeterli olacaktır.

Cafeslim Yan Etkisi Var mı?

Birçok kişi tarafından kullanılan cafeslim şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşı karşıya kalmamıştır. Bay-bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu ürün hamile bayanların ve emziren annelerin kullanımı için uygun değildir. Bunun dışında serin ortamda çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Cafeslim Nereden Bulabilirim?

Cafeslim setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, İstanbul, Çankırı, Şanlıurfa, Konya, Mardin, Yozgat, İzmir ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Cafe slim için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Cafeslim setine sahip olabilirsiniz.

Cafeslim Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Cafeslim Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Kanada, Norveç, Danimarka, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
cafeslim, cafe slim, cafeslim nedir, cafeslim sipariş, cafeslim içeriği, cafeslim kullanımı, cafeslim nereden bulurum, cafeslim kimler kullanabilir, cafeslim ne kadar, cafeslim siparişi, cafeslim kilo verdirir mi, cafeslim kullanıcı yorumları, cafeslim kullananlar, avrupa, cafeslim avrupa, cafeslim avrupa sipariş, cafeslim almanya, cafeslim germany order, kilo kontrol, diyet, diyet yapmadan kilo vermenin yolları

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.