Chia Tohumu Nasıl Tüketilir?

Son dönemlerde popülaritesi artan besinlerden birisi de chia tohumu oldu. Salvia hispanica isimli bir bitkiden elde edilen chia tohumunun faydaları ve nasıl kullanıldığı merak ediliyor.

Peki ama bu çok sağlıklı ögesini içerisinde bulunduran ve son günlerin çok fazla tercih edilen besinlerinden olan bu tohumun faydaları nelerdir? Nasıl tüketilir? İşte bilmeniz gerekenler. Sağlıklı beslenme konusunda son dönemlerin en çok duyduğunuz besinlerden birisi de chia tohumu oldu. Salvia hispanica olarak da adlandırılan, nane ailesinin bir cinsi olan chia tohumu hem besin değeri açısından hem de sağlığa yararları açısından doğal bir mucize olarak görülmektedir. Meksika ve Guetemala topraklarında da yaygın olarak rastlanılan bu tohumunun kilo kontrolünde yardımcı olduğu söylenmektedir.

Chia Tohumu Set İçeriği

Chia Shake

Chia tohumu tozu ve bitkisel karışımlardan oluşan bir shake türü içecek tozudur.

Chia Tea

Chia tohumu, biberiye, funda yaprağı, kiraz sapı, hibiküs, akdiken, rezene, sinameki, tarçın bulunduran bir çaydır.

Chia Seeds

Chia tohumunun işlem görmemiş halidir.

Chia Tohumu Seti Nasıl Tüketilir?

Chia Shake (Toz) Kullanımı:

Chia Tea (Çay) Kullanımı:

Chia Seeds (Tohum) Kullanımı:

Chia Tohumu Nereden Bulabilirim?

Türkiye ve Avrupa’nın her yerinden sipariş verebileceğiniz gibi hızlı ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sizlerde chia set tercih ederek http://www.chiatohumuseti.com/ internet sitesi üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; chia tohumu, chia tohumu set, chia set, chia, çiya, chia tohumu fiyat, chia tohumu fiyatı, chia tohumu ne kadar, chia tohumu nereden satın alabilirim, chia tohumu nerede satılır, chia tohumu orjinal, chia tohumu kullanımı, chia tohumu nasıl tüketilir, chia tohumu orjinal satış sitesi, chia tohumu zayıflama, chia tohumu tok tutar mu, chia tohumu ne kadara.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.