Dr Masuku Maskesi Nasıl Kullanılır ?

Yüzyıllardır toprak altında bekleyen polifenolleri oldukça yüksek olan siyah maskenin en büyük avantajı doğal olmasıdır.

Günümüzün son teknoloji labaratuarlarında test edilmiş ve hiç bir şekilde cilt sağlığına zararı bulunmamıştır. Bu maske cilt sağlığına yardımcı ve güzelliği açısından parlaklık veren bir maskedir.

Yapılan testlerde Dr Masuku %100 olumlu sonuç almıştır.Hiçbir şekilde alerji veya iritasyona sebep olmamıştır.

yuz-temizleme

 

Nasıl kullanılmalıdır ?

Cildimiz temiz olmak zorunda bu yüzden cildimizi temizlemekle işe başlayabiliriz. Süreceğimiz bölgenin temiz olması gibi yumuşak olması da önemlidir krem kullanacağımız yeri krem sürmeden 5 dakika önce losyon vs. kullanabiliriz. Dr Masuku hastalığı olanlar için kullanılmamalıdır. Tedavi ilacı değildir. Herhangi bir ters durumda kullanım acilen bırakılıp doktora danışılmalıdır.

 

krem

Günümüz sağlık sorunlarından birisi de siyah noktadır.Siyah noktalar nemli ortamlar,tozlu hava ve hava kirliliğinden kaynaklanmaktadır. Siyah noktalar en çok burun bölgesinde bulunmaktadır.

318c5b9aadc57cbaa9a6e9c4a9b34696

Siyah noktaların tek sebeplerini ortam şartlarına bırakmayalım insan kendi vücudunu ne kadar temiz tutarsa cildinde o kadar az siyah nokta sivilce vs çıkma olasılığı düşer. Cildimizi temiz tutmanın en kolay yolu sıklıkla yıkamamız dır. Bilim insanları cildin en temiz tutmanın günde 2 defa sabunlu su ile yıkamak olduğunu açıklamıştır. Bu yüzden bizim de size tavsiyemiz günde 2 defa sabunlu su ile cildinizi yıkamanız. Cildi yıkarken suyun derecesi önemlidir bilim adamlarının yine önerisi ılık veya soğuk su ile cildinizi yıkamaktır. Sıcak su insanı bunalttığı gibi cildi de erken yaşlandırır.

Maskemizi sürerken cildin yumuşak olduğuna dikkat etmeliyiz kremi dairesel hareketler ile iyice yedirene kadar sürmeliyiz.

Dr.Masuku maskemizin Avrupa ve Türkiye satışı bulunmaktadır.

Dr Masuku maskesini Avrupa için nasıl alabilirim ?

Dr Masuku maskemizi yurt dışı için temin etmek isterseniz Hollanda,Belçika,Fransa,İngiltere vs. Avrupa ülkelerinin her şehrine sorunsuzca sipariş edebilirsiniz. Kargonuz belirtilen gününde belirtilen adresde olacaktır, Ödeme hızlı para transferi ve tüm kredi kartları ile yapılabilir.

Dr Masuku maskesini Türkiye için nasıl alabilirim ?

Dr Masuku maskemizi yurt içi alımlarda temin etmek isterseniz İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa gibi tüm şehirlerimize  sorunsuzca sipariş edebilirsiniz.Kargo belirtilen gün ve saatinde adresde olacaktır, Ödeme yolları EFT,Bana Havalesi,Tüm Kredi Kartları ve Kapıda ödeme ile yapılabilir.

Bize şu kelimelerden ulaştınız; dr masuku maskesi nereden bulunur, dr masuku en uygun, en uygun dr masuku maskesi, dr masuku nedir, dr masuku maskesi, dr masuku maskesi nasıl kullanılır,dr masuku maskesi özellikleri,dr masuku maskesi fiyatı,dr masuku, dr masuku maskesi,dr masuku ne işe yarar, dr masuku içeriği