Dünyaca Ünlü İsimlerin Tercihi: Alkali Diyeti

Son zamanlarda popülerliği gittikçe artan Alkali diyeti duymayan kalmadı sanırım. Pek çok insan daha alkali kelimesinin anlamını tam bilmeden uygulamaya başlar oldu. Alkali diyet olarak sağlıklı beslenme inanışında bir takım besinlerin idrar ve kan gibi vücut sıvılarının pH değerlerini değiştirerek, hastalıkları engellemeye yardımcı olduğu ve en önemlisi kilo vermeyi sağladığını söyleyebiliriz.

alkadays11

Alka Days Nasıl Kullanılır?

AlkaDays 250-300 ml lik olan bir su bardağına 3 damla olmak üzere damlatılır. Günlük maksimum 5 kere kullanmanız yeterli olacaktır.

alkadays10

Alkali beslenmek için sadece Alka Days kullanmak yeterli değildir. Bunun yanı sıra sebze tüketerek, badem, ceviz, balık, baharatlar, çiğ meyveler hepsi bizi alkali yapmaya yarar. Yiyeceklerinizi nasıl tükettiğiniz de zayıflamak için önemli bir etken olmaktadır. Örneğin yiyeceğiniz bir sebze yemeği malzemelerini küçük küçük doğramak yerine büyük parçalar halinde koymak zayıflamak için yapabileceğiniz olumlu bir etken olacaktır. Çünkü büyük parçaları daha çok çiğnersiniz ve çok çiğnenmiş yiyecekler size fazla kilo aldırmaz, bir sonraki yiyeceğiniz yemeği daha az tüketmenizi sağlar.

Bundan bir süre önce kadınlarda bulunan yağ miktarının fazla olması iyi görülüyor, bu durumun kıtlık ve hastalık durumunda işe yarayacağı, hamilelik ve emzirme sırasında bebeğini iyi besleyebilmek için gerekli olduğu düşünülüyordu. Ancak şimdi günümüzde yapılan araştırmalara göre kiloya odaklanmamız yerine sağlıklı kilo oranına ulaşmamızın daha doğru olduğu söylenmektedir. Ünlülerin özellikle zayıflama gerçekleştirmek için tercih etmiş olduğu faktörler arasında yer alan Alka Days kullanarak sağlıklı bir görüntü ortaya çıkarmak mümkün olmaktadır.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Alka days, diyet, nasıl çabuk zayıflayabilirim, alka days kullanımı, zayıflamak için alka days, alkali diyeti, diyet için ne yapmalı, hangi diyet bana uygun, alka days kaç kilo verdirir?, sağlıklı bir şekilde nasıl kilo veririz?