Erkeklerin Yaşadığı Cinsel Problemler

Cinsel bir sorun ya da cinsel işlev bozukluğu, cinsel tepki döngüsünün herhangi bir aşamasında kişinin ya da çiftin aktiviteden memnuniyeti önleyen bir problemi ifade eder. Cinsel tepki döngüsünün dört aşaması vardır: heyecan, düzlük, orgazm ve çözünürlük.

Araştırmalar cinsel işlev bozukluğunun yaygın olduğunu düşündürmekle birlikte (kadınların% 43’ü ve erkeklerin% 31’i bir dereceye kadar zorluk bildirmektedir), çoğu insanın tartışmaktan çekinmediği bir konudur. Neyse ki, çoğu cinsel işlev bozukluğu tedavi edilebilir, bu yüzden endişelerinizi eşinizle ve doktorunuzla paylaşmak önemlidir.

Erkeklerin Yaşadığı Cinsel Problemler

Erkeklerde cinsel sağlık açısından en çok problem yaşadıkları konular; sperm sayısı, cinsiyet ve testosteron düzeyleri ile ilgilidir. Hadi bu problemleri tek tek inceleyelim

Dayanıklılık

Yatak odasında “son” ile mücadele etmek için mücadele ederseniz, dolaşımını teşvik edici, cinsel dayanıklılık cinsel sağlığınız için önemlidir

Stres seviyesi

Yüksek stres cinsel performansı çok zorlaştırabilir ve hatta erektil disfonksiyona yol açabilir. Vücudunuzdaki stres ile başa çıkmalısınız

Testosteron

Testosteron seviyenizin artacağı ve böylece enerji seviyelerini ve libidoyu arttıracağı bilinen bir takım bitki ve macunlar hatta kapsüller vardır. Hilti kapsül bu ürünlerden bir tanesidir.

Sperm sayısı

Bir çocuğunuz olmasını istiyorsanız, düşük sperm sayısı önemli bir engel olabilir, ancak bazı bitkilerin uyarıcı etkileri sperm sayısını artırabilir ve sizi daha canlı hale getirebilir.

Cinsel dürtü

Dolaşım ve libidonun artması ile hormon seviyelerini etkilemesi için birtakım bitkisel ürünler kullanabilirsiniz, genel olarak performans artırıcı olarak dikkatinizi çeken bitkileri bu amaç ile kullanabilirsiniz.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Hitit Kapsül bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: hilti kapsül yan etkileri, hilti kapsül ekşi, hilti kapsül sipariş, hilti kapsül yorumları, hilti kapsül ne işe yarar, hilti kapsül fiyatı, hilti kapsül toptan, hilti kapsül yorum, hilti bitkisel kapsül, hilti 2 kapsül, hilti kapsül, hilti kapsül kullanımı, hilti kapsül nedir, hilti 10’lu bitkisel kapsul, evelle hilti kapsül, hilti kapsül kullananlar, hilti 2 li kapsül, hilti performans kapsül, hilti kapsül kullanıcı yorumları, hilti cinsel performans 2 kapsul, hilti 9 kapsül, hilti cinsel performans 9 kapsul

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.