ES16 Kapsül İçeriği Nedir?

Bazen ne kadar az yemek yerse yesin bazı insanların kilo aldıklarına şahit oluruz. Kilo almamızda sadece yemek yememiz değil isteğimiz dışında gerçekleşen nedenlerde vardır. Hormon bozuklukları, şeker hastalığı, troid bezinin az çalışması, kan şekeri düşüklüğü gibi sorunlar fazla kilo sebebi olabilir. Öncelikle bunun araştırılması ve uygun şekilde doktor gözetiminde ele alınması gerekir. Bunun araştırması ya da tedavisi yaılmadan uygulanan diyet listeleri kilo vermenizden ziyade hastalığınızın ilerlemesine ya da farklı hastalıklar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle bu konu üzerinde daha hassas davranmamız sağlık açısından daha önemlidir.

Bu hastalıkların dışında elimizde olmadan kilo alma nedenlerinden biride genetik nedenlerdir. Ailede fazla kilolu ve hatta obez olan kişilerin olması diğer bireylerinde ilerleyen zamanlarda obezite ile tanışmasına neden olmaktadır. Özellikle hem annenin hemde babanın aşırı kilolu olması çocuklarının ve hatta torunlarının bile fazla kilolara sahip olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kilo kontrolünü sağlamak ve gelecek nesillere obezite hastalığını miras bırakmamak için gerekli önlemleri şimdiden almamız toplum sağlığı açısından da önemlidir.

ES16 Kapsül Nedir?

Özellikle diyet yapan kişiler tarafından kullanılan ES16, kapsül şeklinde ve olan son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen bir üründür. Doğal bitki ekstrelerinden ve bazı vitaminlerden meydana gelen ES16 içerisinde ise; Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg, Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg, Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg, Salep Orchidaceae 62 Mg, E Vitamini 7 Mg, L-Carnitine 69 Mg, C Vitamini 54 Mg bulunmaktadır. Ayrıca 1 kutu ES16 içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ES16 Kapsül Nasıl Tüketilir?

Kapsül olması sebebiyle kolay kullanım özelliklerine sahip olan ES16, sabahları aç karnına 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce bol su ile 1 adet almanız önerilmektedir. Doktorunuz tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günlük diyet ve egzersizlere ek olarak kullanabilirsiniz.

ES16 Kapsül Yan Etkileri Nelerdir?

Kronik hastalığınız ya da sürekli kullandığınız herhangi bir ilaç varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. İçeriğinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emzirenler ve 18 yaşın altındakilerin kullanması önerilmez. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza müracaat ediniz.

ES16 Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Muğla, İzmir, Kastamonu, Bilecik, Hatay, Kocaeli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ES16 temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde ES16 sahip olabilirsiniz.

ES16 Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

ES16 Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Yunanistan, İtalya, Fransa, Belçika, İsviçre, İspanya  ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

ES16, es16, es16 nedir, es16 nereden bulurum, es16 satışı, es16 sipariş, es16 kullanımı, es16 nasıl kullanılır, es16 içeriği nedir, es16 yan etkisi nedir, es16 yan etkisi var mı, es16 kimler kullanabilir, es16 kullanıcı yorumları, es16 kullananlar, avrupa sipariş, es16 avrupa, almanya sipariş, es16 almanya, es16 germany order, es16 avrupada nereden bulurum, diyet ürünleri, kilo kontrol, diyet, kilo vermek, sağlıklı diyet programı, diyet yapmadan nasıl kilo verebilirim

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.