Europen Store ile Avrupa’dan Sipariş Vermek Artık Daha Kolay!

Kimi zaman istediğimiz ürünü her yerde bulamaz ve bu ürünü temin edebilmek için vakit kaybı yaşarız. Uzun süre araştırmalarımıza rağmen temin edemediğimiz ürünleri kimi zaman ise çok çok uzakta olduğu için satın alamayız. Tam bu konuda hayatımızın her köşesinde desteği bulunan teknoloji, aynı zaman da alışveriş yapabilme konusunda da tüm kolaylıklarını bizlere sunmuştur. Kısa sürede ihtiyaçlarımızı satın aldığımız gibi aynı zamanda istediğimiz ürünü Dünya’nın bir ucundan ayağımıza gelmesini sağlayan teknoloji alışveriş konusunda yaşadığımız sıkıntıların hafiflemesine yardımcı olmuştur.

Her alanda iş yükünün hafiflemesini sağlayan teknoloji özellikle gün içerisinde ihtiyaçlarını karşılayamacak kadar yoğun çalışan kişilerin adeta zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olmuştur. Bu nedenle son zamanlarda daha çok kişinin dikkatini çeken sanal alışveriş yöntemi bazı kişilerin aklında olumsuz soruların oluşmasına engel olamamıştır. Özellikle alışveriş esnasında kişisel bilgilerini bve kredi kartı bilgilerini paylaşan kişiler daha sonra bu bilgilerin farklı amaçlar ile kullanılmasından endişe duymuştur. Ancak bu konuda gereken tüm güvenlik önlemlerini almış birçok e-ticaret yani sanal alışveriş sitesi bulunmaktadır.

Özellikle Avrupa satışı yapan ve müşteri memnuniyeti politikasını benimseyen alışveriş sitelerinden biride ‘’Europen Store’’ olmuştur. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Europen Store; cilt bakım ürünleri, kozmetik, medikal ürünler, aksesuar, elektronik ürünler, diyet ürünleri, bitkisel ürünler ve daha birçok kategoriden oluşan kaliteli markaların uygun fiyatlar ile satışını yapma görevini üstlenmiştir. Europen Store hakkında daha fazla bilgi almak ve en uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak için europenstore.com adresini ziyaret edebilir ve size uygun en avantajlı kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bunun dışından ürün siparişinden teslimatına kadar gerekli tüm detayları sizlerle birlikte takip eden Europen Store hem üründen hem de hizmetten en iyi şekilde memnun kalmanızı amaçlayarak bazı faaliyetlerde bulunmuştur.

Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verilir? Ödeme Şekilleri Nelerdir?

Kolay ödeme seçenekleri ve basit yöntemler ile Avrupa’dan rahatlıkla sipariş verebilmenizi sağlayan Europen Store, aynı zamanda sipariş vermenin birçok yöntemini sizlerle paylaşarak hizmetten ve üründen en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamıştır.

Nasıl Ödeme Yapacağım ?

 1. Western Union ile isme havale
  2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale
  3. FinansBank döviz hesabına havale
  4. Moneygram ile Asya Banka havale
  5. Rio Money Transfer ile ödeme
  6. Ptt ile isme havale
  7. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)
  8. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

E-Mail İle Nasıl Sipariş Verebilirim ?

yurtdisisiparis@hotmail.com e-mail adresimize ;
– Ad Soyad,
– Adres,
– Ürün Adı,
– Ürün Adeti
bilgileri eksiksiz olarak doldurarak e-mail ile sipariş verebilirsiniz.

Mesaj İle Nasıl Sipariş Verebilirim ?

– Ad Soyad,
– Adres,
– Ürün Adı,
– Ürün Adeti
bilgileri eksiksiz olarak doldurarak telefon numaralarımıza mesaj gönderebilirsiniz.

Kargo Bedeli Ne Kadar ?

Avrupa’nın tüm ülkelerine kargo gönderim ücreti sabit 20 Euro’dur. Sipariş veren müşterilerimiz sipariş formunda bunu kabul etmiştir.

Sipariş Gönderim Şartları

 1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an
  2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an
  3. Money Gram şifresini bildirdiğiniz an
  4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an

Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. 
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

Paket Alım Kuralları;

 1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.
  2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.
Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.
Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanacak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alışveriş, alışveriş siteleri, e-ticaret, sanal alışveriş, internet üzerinden alışveriş yapmak, kolay ödeme, ücretsiz kargo, kampanya, sale, indirim, euro, dolar, europen, europen store, store, bitkisel ürünler, elektronik ürünler, lampanyalı ürünler, avrupa, ingiltere, farnsa, italya, kanada, norveç, danimarka, yurt dışı, yurt dışından alışveriş, yurt dışı kargo bedeli, avrupa’da nereden bulurum, avrupa sipariş, avrupa order, europa order, germany order, netherlands order