Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Kullananlar

Fazla kilo problemi konusunda bay bayan birçok kişinin şikayeti vardır. Kilo almamızda birbirinden farklı birçok neden varken giderek artan fazla kilolu kişi sayısı ise genel anlamda Türkiyenin obez hasta sayısının fazla olduğunu göstermektedir. Yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’de 25 yaşın üzerindeki kadınların yaklaşık %40’ı, erkeklerin ise %20’si fazla kilolu sınıfına giriyor. Öncelikle kilo almamızda farklı nedenler bulunmaktadır. Bu nedenlerin başında; hormon bozuklukları, şeker hastalığı, troid bezinin az çalışması, kan şekeri düşüklüğü kilolarınızın sebebi olabilir. Kilo verilme aşamasına geçmeden önce bu gibi nedenlerin olup olmadığı araştırılmalı ve uygun şekilde doktor gözetiminde değerlendirilmesi gerekmektedir. Ancak altta yatan bir rahatsızlık yoksa ve yanlış beslenme, hareket azlığı gibi nedenlere bağlı olarak kiloluysanız bu konuda da dikkatli etmeniz ve beslenme alışkanlığınızı gözden geçirmeniz gerekmektedir.

(2)

Fitchoy Deniz Yosunu Çayı Nedir?

Fazla kilo problemi olan ve özellikle diyet yapan kişilerin tercihleri arasında yer alan fitchoy, aynı zamanda deniz yosunu çayı olarak da bilinmektedir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

Fitchoy İçeriği Nedir?

Daha çok kahverengi deniz yosunu içeren fitchoy bunun dışında, maye, sinemaki, papatya, amber çiçeği, karanfil, barut ağacı kabuğu, funda yaprağı, tarçın, biberiye, kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinden farklı bitkileri birarada bulunduran lezzetli bir çaydır.

Fitchoy Nasıl Hazırlanır ve İçilir?

Hazır süzme poşetlerde bulunması nedeiyle kolaylıkla hazırlayacağınız fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 5-6 dakika demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çankırı, Çorum, Samsun, Malatya, Gaziantep, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İsviçre, Belçika, Moldova, Beyaz Rusya, Kanada, İngiltere ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, kilo verme ürünleri, diyet ürünleri, sağlıklı diyetler, en iyi diyetler, nasıl kilo verebilirim

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.