Flex999 Nedir? Etkileri Kullanımı ve Sipariş

Flex999 nedir? Ne işe yarar bu yazımızda bunlara değineceğiz.Zekayı doğru şekilde ölçebilmek için onu iyi analiz etmek ve açıklamak gerekir. Bilim insanları bu konuda oldukça kapsamlı çalışmalar yürütmektedir.  Araştırmalar zekamızın pek çok faktörlerden etkilendiğini göstermektedir.

Zekamızı etkileyen faktörlerin başında ebeveynlerimizden aldığımız genler yerini almaktadır. Genlerimizin zekamıza etkisi üzerinde yüzyılı aşkın süredir yapılan araştırmalar göstermiştir ki genlerimiz zekamızın %40 ile %80 arasında değişen oranlarında kısmından sorumludur. Bu oldukça yüksek oranlar beynin fiziki yapısında da görüntülenebilmektedir. Beyin görüntüleme sistemleri kullanan nörologlar özellikle beynin parieto-frontal bölgesinde yoğunlaşan farklılıkların zekamıza olumlu etkisi olduğunu saptamışlardır. Sağlıklı durumda ki beyin yolları, bilgi işleme kapasitesini olumlu etkilemekte ve bu da IQ skorumuzu yükseltmektedir.

makale08

Burada aldığımız eğitimden, aile, kültür ve çevre koşullarına bütün faktörler yerini alır. Araştırmacılar bu faktörleri analiz edebilmek için genellikle ikizler ile çalışmalar yapmışlardır. Tamamen aynı genlere sahip tek yumurta ikizlerinde çevresel faktörlerin Zekayi ne ölçüde etkilediğin tespit etmeye çalışmışlardır. Ayrı çevresel etkiler altında yaşamış ikizlerin IQ skorlarında ki farklar bizlere çevresel etkiyi göstermektedir. Buna göre ortalama zekada doğmuş bir bireyi iyi bir eğitim ve ilgi ile zeka puanını ortalama %30 oranında yükseltebilmektedir.  Bizlere destekleyici olabilecek flex999 gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

header_mob

Zekamızı etkileyen faktörler arasında yaşam tarzımız da yerini almaktadır. Nasıl beslendiğimiz, nasıl çalıştığımız, sosyal ve kültürel hayatımız zekamızı etkiler. Özellikle sigara, alkol ve madde kullanımı zeka seviyemizi gerileten faktörlerin başında yer almaktadır. Aşırı dozda veya gereksiz kullanılan ilaçlar, sağlıksız beslenme, zayıf sosyal hayat, entelektüel faaliyetlerin yetersiz olması vb. durumlar zekamızın zayıflamasına neden olmaktadır.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ;  flex999, gıda takviyesi, zeka, flex999 nedir, flex999 kullanımı, flex999 nasıl kullanılır, flex999 içeriği, flex999 içindekiler, flex999 sipariş, flex999 nasıl sipariş verebilirim, flex999 ne kadar, flex999 en uygun, flex999 kullanan var mı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.