Formda Kalmak İsteyenler için ‘’Santelife Form Çorbası’’

Formda kalmak, bölgesel yağlanmadan kurtulmak uğruna birçok yöntemi deneriz. Son zamanlarda çok sık duyulan bir öneridir elma sirkesi. Yemeklerde, salatalarda çok kullandığımız elma sirkesi adı üzerinde sirke olması sebebiyle asitlidir. Özellikle sebzelerin mikroplarından arınması için sirkeli suda bekletmek doğrudur fakat kilo vermek uğruna sirke tüketimi o kadar doğru bir yöntem değildir. Kulaktan kulağa doğru olduğu söylenen ve kilo vermeye yardımcı olarak duyduğumuz elma sirkesi aksine midenize ve yemek borunuza zarar verebilir. Elma sirkesi içmek reflü olmasına neden olabileceği gibi hem yemek borusuna zarar verebilir hemde beraberinde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu gibi yanlış yönlendirmelerden çok diyetisyenin birçok testten geçirerek vücudunuza uygun diyeti uygulamanız çok daha faydalı olacaktır.

Santelife Sebze Form Çorbası ve Kullanımı

Bazı sebzelerin ve baharatların kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Form çorbası içerisinde bulunan sebzeler;

– domates, sarımsak, maydanoz,

– soğan, lahana, yeşil biber,

– brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurusu bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbasını Nereden Bulurum?

Santelife form çorbasına en uygun ve hesaplı kampanyalar ile birlikte Ankara, Kilis, İstanbul, Bayburt, Kars, Gaziantep ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Santelife Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Çek Cumhuriyeti(Czech Republic), Ukrayna(Ukrania), Finlandiya(Finland), Danimarka(Denmark) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.