Gold Slim Kavitasyon Cihazının Özellikleri

Sadece Türkiye’yi tehdit altına almayıp tüm Dünya’yı tehdit eden obezite günümüzde hızla ilerleyerek birçok kişide görülen hastalıklardan biri olmuştur. Yanlış beslenme, bazı hastalıkların olması, bazı ilaçların kullanılması, genetik nedenler, hormon bozuklukları gibi birçok neden yüzünden kilo alır ve fazla kilolara sahip oluruz. Bu fazla kiloların kontrol altına alınmaması durumunda ise obezite ile karşılaşmak zorunda kalırız. Obezite sadece fazla kilolara sahip olmamıza neden olmakla kalmayıp birçok hastalığın ve hatta ölümlerin bile oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle fazla kiloları kontrol altında tutmak bizlere düşmektedir. Obeziteden korunmak için ilk olarak beslenme alışkanlıklarında yapılan yanlışları düzeltmemiz gerekmektedir. Bunun dışında bol bol hareket etmek, gün içerisinde alınan kalorileri yakmak ve sağlıklı beslenmek toplum olarak obezitenin önüne geçmemize yardımcı olacaktır. Eğer çok fazla kilolara sahip biriyseniz öncelikli olarak uzman bir doktor tarafından muayene olarak bazı testleri yaptırmamız ve kilo alma nedenlerimizin temelinde herhangi bir hastalığın olup olmadığını bilmemiz gerekmektedir. Sonrasında ise sağlıklı bir diyet programı ile kilo kontrolünü sağlamamız en sağlıklı yöntem olacaktır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı

Kullanımı oldukça basit sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde kullanabileceğiniz bir cihazdır.

Ultrasonik ve İnfrared Modunda Kullanım

Kullanmaya başlamadan önce thermal jeli uygulamak istediğiniz bölgeye sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

Mikro Akım Modunda Kullanım

Cihazı kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen gösterin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım seviyesini ayarlayabilirsiniz.

İnfrared Modunda Kullanım

Uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak olan bölgeye herhangi bir krem ya da nemlendiriciyi o bölgeye uygulayın ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın. İşlem bittikten sonra kavitasyon cihazını tamamen kapatabilirsiniz.

Tüm Bölgelerde Kullanılır mı?

Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kullanılabilen bir cihazıdır. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İzmir, Bursa, Mardin, Gaziantep, Kocaeli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, İspanya, Moldova, Yunanistan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, bölgesel yağlanma için ne yapmalı, evde yapılan egzersizler

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.