HHS 3’lü Karışık Çay Fiyatı

HHS 3’lü karışık çay form yapmak amaçlı üretilmiş bir üründür ve son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir. ve forma girmek amaçlı üretilmiş bir üründür.

283-500x500

peki sık tercih edilme sebebi nedir hhs karışık çay forma girmenize yardım eder  ve sizde bilirsinizki froma girmek çok çok zordur ve bunun için bir süre uğraşmanız ve imkansızı başarmanız gerekir. ama bunun kolayı var sizde son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

img

hhs 3’lü karışık çay’ı sipariş edip hemen deneyebilirsiniz sizde hhs 3’lü karışık çay’ı deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün. çünkü hhs 3’lü çay forma girmenize yardım etmek amaçlı üretilmiş bir üründür. çünkü bu ürün 3’lü karışık çay  forma girmenize yardım edebilir.

diyet66_460

sizde yardım almalısınız bu yüzden ürünümüz hhs 3’lü  karışık çay ‘ı  hemen sipariş edip deneyebilirsiniz.

GÜNAYDIN:Barut Ağacı,Biberiye, Funda Yaparağı,Mate çayı,Sinitli Ot,Yeşil Çay, Çoban Çökerten,Rezene, Bilya kekik

MOLA: Biberiye,Yeşilçay,Funda,Mate yaprağı
GÜNBATIMI: Yeşilçay,Kirazsapı,kişniş,sarı kantaron

Kullanımı: Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5- 7 dk demlemeye bırakın. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra sıcak veya soğuk olarak servis yapabilirsiniz. Günde 3 poşete kadar içilebilir.

Uyarı: Güneş ışığından uzak, serin ve kuru, çocukların ulaşamayacağı yerde ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. Hiçbir hastalığın teşhisi ve tedavisinde kullanılamaz. Hamile – emziren bayanlar, kronik rahatsızlığı olanlar, çocuklar ve içerisindeki bileşenlerin herhangi birine alerjisi olanlar doktoruna danışmadan kullanmamalıdır.Meyan kökü içerir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.