Hollywood Yıldızlarının Diyet Sırları

Televizyon izlerken ya da magazin programlarını takip ederken tüm bayanlar Hollywood yıldızlarının uzun süre nasıl formda kaldığını merak etmiştir. Özellikle yaşının ilerlemesine rağmen hiç kilo almayan ve sürekli aynı formda kalan bayan yıldızların elbette ki bazı sırları ve diyet programları vardır. Kilo verme konusunda kimi Hollywood yıldızları sağlıklı diyet programları yaparken Paris Hilton gibi bazı ünlüler ise kilo verme konusunda sağlığını tehlikeye atmıştır. İşte Uma Thurman, Jennifer Aniston gibi Hollaywood yıldızlarının kilo verme sırları ve diyet programları.

Victoria Beckham diyeti
Gün içerisinde 400 kaloriyi aşmıyor. Bu çok riskli ve zararlı bir diyet ancak onlar kendilerini en iyi şekilde göstermek istiyor.

Beverly Hills diyeti
Diyetin ilk 10 günü boyunca yalnızca meyve yeniyor ve git gide diğerlerini karıştırmadan protein ve karbonhidrat alınıyor. Sonuç olarak bir ayda 8 kilo verebilirsiniz ancak hazımsızlık ve ishal sorunu yaşayabilirsiniz.

Beyonce diyeti
1 litre ve yarım litre limonatanın içine soda, limon suyu, akçaağaç şurubu, şeker ve bir tutam kırmızı acı biber koyuyor. Bu gün içinde yeterli oluyor. Sabahları ve akşamları kabızlık giderici ilaca ihtiyacınız olabilir. Bu kötü geliyorsa kereviz suyu içebilirsiniz. Beyonce bu diyeti 1 ay boyunca yapmış ve sonucunda haftada 10 kilo vermiş.

Claudia Schiffer diyeti
Mineral diyeti yapıyor.gün içinde bir tane haşlanmış yumurta yiyor ve küçük servis olarak meyve ya da sebze tüketiyor. Hiç biri karbonhidrat içermiyor. Bir de şekersiz çay içiyor.

Jennifer Aniston diyeti
Bu diyet hindistan cevizi ve tereyağı, yumurta sarısı yağlı et, domuz eti ve balık içeriyor. Yediği yiyecekler yağlı ancak incecik bir bele sahip. Biraz değişik bir diyet.

Madonna diyeti
Gün boyunca 2 greyfurt, 2 tavuk yumurtasının yarısını bir saat süren aralıklarla yiyor. Bu sayede sadece iki günde kilolarından kurtulmaya başlamış.

Sarah Jessica Parker diyeti
Sadece dondurma yiyor ya da dondurulmuş meyve ve sebze tüketiyor. Bunu her saat yapıyor ya da günde iki kere yapıyor.

Reese Witherspoon diyeti
Bebekler için olan yiyecekleri tüketiyor. Bu yiyecekler ne tatlı ne de tuzlu. Besin öğeleri açısından yetişkinler açısından uygun değil.

Paris Hilton diyeti
Gün içerisinde yalnızca su ve enerji içeceklerini tüketiyor. Bu diyet yüzünden ülser olunabilir.

Uma Thurman diyeti
Uma Thurman gün içinde dondurma, puding ve çikolata yiyor. Çünkü tatlı onun hayatının vazgeçilmez bir parçası. Dondurulmuş meyve, bitter çikolata ve yağsız pudingi 5 gün boyunca tüketirseniz kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

hollywood diyet, hollywood diyeti nasıl yapılır, hollywood diyeti nedir, ünlülerin diyeti, ünlüler nasıl zayıfladı, ünlülerin kilo verme yöntemi, ünlülerin formda kalma sırrı, kilo verme yöntemleri, nasıl kilo verebilirim, diyet, diyet nasıl yapılır, sağlıklı diyet, meşhur diyetler, ünlüler hangi diyeti yapar, ünlülerin kilo verme yöntemleri, uma thurman, beyonce, paris hilton, victoria beckham, hollywood yıldızları, holywood kadınları