iHair Saç Sprey’i Kullanımı

İhair saç spreyi saçı seyrek erkeklerin kullanması gereken bir üründür. Sizde saçların seyrelmesinde şikâyetçiyseniz ihair saç spreyini deneyin

96fca076efb8e2d6024a23270a2a95c5

iHair Saç Spreyi; 6 farklı etkisi ve patentli formülü ile saç sağlığının korunmasına ve saç sorunlarının çözümüne yönelik hazırlanmış bir bakım ürünüdür. Saç için gerekli yağ ve nem dengesini sağlamaya çalışır.

ihar

Saçları besleyerek güçlendiren aktif bileşenlerden oluşur bunun sayesinde dökülmenin önlenmesine yardım eder ve saç uzama hızının artmasına yardımcı olur.
İçerdiği bitki özleri, vitamin ve mineraller ile birlikte saçları kökten uca beslemeye ve daha hızlı ve sağlıklı saç uzamasına, yardımcı olur. Kepeğin ve saç derisindeki kaşıntının giderilmesinde etkilidir. Yıpranmış saçları onarır, sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüm kazandırmaya çalışır.
1114928_620x410
Saçları ve saç köklerini güçlendiren onarıcı aktif bileşenler sayesinde düzenli kullanımda dökülmenin önlenmesine yardımcı olur. ihair saç spreyi son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir çünkü ihair’in kullanımı basit ve zahmetsizdir ayrıca kokusuda insanı rahatsız etmez sizde saçların dökülmesinden veya saçlarınızın çıkmamasından şikayetçiyseniz ihair saç spreyi’ni deneyebilirsiniz.

İçeriği ;  Urtica, Herba Moxibustion, Biotin, Yeşil Çay, B6 & B3 Vitaminleri, Procyanidin içermektedir.

Kullanımı ;  iHair spreyi saçınızın tamamına her gün düzenli olarak uygulayabilirsiniz

İhair Avrupa Sipariş ; Monako , Norveç , İspanya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

İhair Türkiye Sipariş ; Edirne , Bolu , Hatay gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.