İsveç şurubunu kimler kullanabilir?

Sağlıklı yaşamak her bireyin istediği ve arzu ettiği bir duygudur. Ancak yaşantımız boyunca yaptığımız bazı yanlışlar sağlıklı yaşam kurallarının önüne geçerek sağlığımızın tehdit altında olmasına neden olmaktadır. Özellikle sigara ve alkol kullanımı sağlığımızı olumsuz yönde etkileyerek bu durumdan zarar görmemize neden olmaktadır. Hem organların hem de tüm vücudun zarar görmesine neden olan sigara ve alkol kullanımı aynı zamanda yaşam kalitemizin düşmesine neden olmaktadır. Sağlıklı yaşam kurallarını çiğneyen sigara ve alkol kullanımını tamamen bırakmak vücudumuza yapabileceğimiz en büyük iyilik olacaktır. Özellikle uzun süredir bağımlı olduğunu söyleyen ve bu nedenle bırakamadığını ifade eden kişilerin ise alanında uzman doktorlardan yardım alarak sigara ve alkolü bırakmaları sağlıklı bir davranış olacaktır.

İsveç şurubu nedir?

Hem bayanların hemde erkeklerin uzun süredir kullanmayı tercih ettikleri ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden bir araya getirilmiştir. Birçok kişi tarafından İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, aynı zamanda Türkiye’de birçok ünlünün de gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç şurubunun içeriği nedir?

Birbirinden farklı bitkilerin özünden ve kökünden meydana gelmiş İsveç iksiri şurup kıvamında olan ve 500 ml miktarında bir üründür. Bunun dışında içerisinde;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü,

– 1 gr doğal kafur, 1 gr sinameki, 1 gr besbase, 1 gr tarçın, 0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli bitkiler bulunmaktadır.

İsveç şurubu nasıl kullanılır?

İki farklı şekilde de kullanılabilen İsveç şurubu hem gargara hem de kompres yapılan kolay kullanım özelliğine sahip bir üründür. Gargarayı bilindik kullanım şeklinde uygulayabileceğiniz gibi Kompresi ise; yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürerek, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatın. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Daha sonra üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalması uygundur.

İsveç şurubunun yan etkileri var mı?

İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında birçok kişi tarafından kullanılmış olan ve herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından kullanılabilen bir üründür.

İsveç şurubu nerede satılır?

Kampanyalı ve avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Yozgat, Trabzon, Niğde, Edirne, Kırşehir, Mardin, Antalya, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede İsveç iksirine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, isveç iksirini nereden bulurum, isveç iksiri nedir, sağlık, sağlıklı yaşam

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.