Lavina Love Aşk Parfümü Nerden Bulabilirim

lavina love parfüm afrodize edilmiş bir parfümdür bu parfüm son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Çünkü bu parfümle karşı cinsinizi etkileyebilirsiniz.

29a0f3d7ab7bb6547130a77e0b64b68b

Afrodizyak olan parfümümüz aşk parfümü olarakta biliniyor peki nasıl bir işe yarar dış görünüş kadar kokunuzda karşı cinsiniz için önemlidir sizde bu kokuyla karşı cinsinizi etkileyebilirsiniz. . Çünkü afrodize etkileri vardır peki afrodize etki ne demek afrodize etki  karşı cinsin sana duyduğu ilgiyi artırır  çünkü afrodize etki böyle mucizevi bir etkiye sahiptir.

indir-5

doğadada var olduğu kesin olarak kanıtlamıştır. Afrodize etki doğada olan bişeydir doğanın bu mucizesini karşı cinse uygulamak kim istemezki  sizde karşı cinse karşı bir tık ileriye geçmek isteyenlerdenseniz bu ürün size göre olabilir. Çünkü lavina parfüm farodizyak etkili bir üründür. Peki afrodizyak nasıl bir öncelikle aşık olduğumuz veya hoşlandığımız kişilerin genelde bir yönünden etkilerimiz giyim kuşam olabilir dış görünüş olabilir konuşmanız olabilir.

erkeklerin-en-sevdigi-bayan-parfumleri

Ve en önemlisi kokunuz olabilir kokunuzla karşı cinsinizi etkileyin. Peki bu nasıl olcak afrodizyak amaçlı üretilmiş ürünümüz lavina parfüm sizi mutlu edebilir karşı cinse karşı sizi bir adım ileri atabilir. Sizde bir adım ileri geçin lavina love aşk porfümünü deneyin ve sonucu kendinizi görün sonucu görmek için lavina love’u deneyin

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,                                             dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Fransa , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Çorlu , Afyon ,Bursa gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.