Miracle Glow Nedir ? Nereden Bulabilirim ? Nasıl Kullanılır ?

Miracle Glow Nedir ? 

Miracle Glow kullanımı kolay bir üründür. Ayrıca miracle glow son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir.

Miracle glow’u sizde deneyebilirsiniz. Cildinizi beyazlatmak zor bir durumdur. Ve çok önemli bir husustur. Zira cildinizde kötü bir görünümden ziyade kirli bir görünüm bırakır. Kirli bir görünüm sizi bir adım geriye atar kadınlar ciltlerine dikkat eder zaman zaman herkesin başına gelebilecek bu durumu yardım almanız çok zordur. Bu konuda mutlaka yardım almalısınız. Miracle glow bir çok artı yönü ile dikkat çeken son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir.

Miracle Glow Nasıl Kullanılır ; Temiz cilde kalın bir tabaka halinde sürünüz, 15 ile 20 dakika bekleyin ve ılık su ile yıkayınız. Haftada en az 3 kere kullanımı sağlanmaktadır. Asgari kullanım süresi 4 haftadır. En iyi sonuç için 8 hafta boyunca kullanabilirsiniz. Lokal etki görmek için doğrudan lekelerin üstüne sürünüz. Daha açık renkli bir cilde sahip olmak için ve çilleriniz var ise maskeyi bütün suratınıza sürünüz. Göz ve dudak çevresinden kaçının. Uygulama boyunca cildinizi bir güneş kremi ile koruyunuz.

Miracle Glow İçeriği ; Su kaloin, soya fasulyesi yağı, steraik asit, betain, gliserin sterat, gliserin, dikapril eter, piperonil alkol ve yalancı safran yağı eterleri, izopropil palmitat, oktildodekanol, setearil alkol, titanyum dioksit, siklometikon, PVP, kakao yağı, ksantan sakızı, yoğurt, pantenol, allantoin, torkoferil asetat, meyan kökü özü, laktik asit, biberiye yağı, trietanolamin, kanola yağı, gliseril palmitat, stearat, propilen glikon, BHA, BHT, Propil galat, sitrik asit, disodyum EDTA, aroma, fenoksietanol, metilizotiyazolon.

Miracle Glow Ürün Ambalajı : 50 ml tüp şeklindedir.

Muhafaza Ediliş Şekli ; karanlık bir ortamda oda sıcaklığında muhafaza edininiz (+5 derece ile +25 derece )

Türkiye Sipariş ; Artvin , Hakkari , Rize  gibi  tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Avrupa Sipariş ; İngiltere , Rusya , Almanya vb. Tüm avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; miracle glow , miracle glow sipariş ver , miracle glow içeriği , miracle glow nasıl kullanılır , miracle glow nereden bulurum , miracle glow ne işe yarar , miracle glow nereden bulabilirim ,

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.