Nova TeaTox Detox Çayı’nın Pratik Kullanımı ve İçeriği

Fazla kilolarımız dan kurtulmak  için birçok yöntemi deneriz bazen hiç hoşumuza gitmeyen bitki çaylarını içeriz,sevmediğimiz tatları yemek zorunda kalırız kısacası kendimize eziyet ederiz. Fakat bunu daha lezzetli bir hale dönüştürmek sizin elinizde. Örneğin tadı hoşunuza gitmeyen bir bitki çayının içerisine birkaç damla limon damlatabilir yada kabuk tarçın, karanfil gibi bitkilerle lezzetlendirebilirsiniz. Tatları yüzünüzü buruşturan sebze yemeklerinizin üzerine birkaç kaşık dökeceğiniz yağsız yoğurt veya farklı baharatlarla istediğiniz lezzeti yakalayabilir ve lezzetini bahane etmeyerek büyük bir keyifle tüketebilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Çayı Nedir?

İçeriği tamamen doğada var olan bitkilerden oluşan Nova TeaTox Detox Çayını kronik hastalığı olanların kullanması önerilmezken aynı zamanda emziren annelerin rahatlıkla tüketebilecekleri bir detox çayıdır. 28 adet sabah çayı ve 14 adet gece çayından meydana gelen Nova Tea Tox sabah çayı her gün, gece çayı ise 2 günde 1 tüketilmektedir. 

Nasıl Hazırlanır?

Hazırlanışı oldukça basit olan Nova Teatox Detox Çayı’ndan 1 tane 1 kupa kaynamış suya atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.  

 Nova TeaTox Detox Çayları İçinde Bulunan Doğal Bitkiler

Sabah TeaTox Detox Çayı; gotu kola, zencefil, rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, mate çayı, kafein ve ısırgan otu gibi bitkilerinden karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; karnıyarık otu, çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, nane yaprağı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayına Nasıl Ulaşırım?

Nova teatox detox sipariş çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, İzmir, Isparta, Kırşehir, İstanbul, Kırıkkale, Kayseri ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Nova, nova teatox, nova teatox detokx, nova teatox detox çayı, hazırlanışı, kullanımı, içerisindeki bitkiler, nova tea tox nelerden oluşur, sipariş, kampanya, nova teatox hakkında, nova teatox seti, nova teatox kimler kullanabilir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.