POWER PERFECT PORE CİLT TEMİZLEYİCİ

SİYAH NOKTA NEDEN OLUR? SİYAH NOKTALAR NASIL OLUŞUR?

En önemli nedeni, yağ üretimi artışıdır. Ergenlik dönemindeki hormonal değişimler ve etkiler nedeniyle, yağ bezleri büyür ve yağ üretimi artar. Yağ bezlerinin salgıladığı yağ, cilt gözeneklerinden atılması beklenir ama fazla üretilen bu yağ, gözeneklere ulaşan kanalları yoğunlaşmış yağ kütlesi nedeniyle tıkar. Tıkanmanın tam olduğu durumlarda komedona (sivilcenin ilk bulgusuna) rastlanır. Yani siyah nokta aslında sivilcenin bir başlangıç dönemidir. Her siyah nokta sivilceye dönüşmez ama her sivilce siyah noktanın oluşum evresinden geçer.


POWER PERFECT PORE NEDİR?
Siyah noktalar bir çok insanın korkulu rüyasıdır. Yağlı ve gözenekli ciltlerde genellikle rastlanan bu durum, gözenekten çıkan yağın yüzeydeki toz ve kir gibi dış etkenlerle buluşup o bölgeyi tıkamasıyla meydana gelir.
Artık yüzünüzde sivilce oluşmasına engel olmaya yardım edecek, cildinizi rahatlatmaya ve temiz tutmaya destek olacak oldukça fonksiyonel bir makineye sahip olma şansınız var. Gözenekleri açarak, kan dolaşımını hızlandıran bu ürünümüz sayesinde cildinizdeki yaşlanmayı da ertelemeyi amaçlar.

POWER PERFECT PORE KULLANIMI:
1. Başlık Temizleme ve Köpürtme: Yüzünüzü suyla iyice yıkayın ve sabun veya şampuan damlattığınız süngerli başlıkla yüzünüzü iyice köpürtüp temizleyin.
2. Başlık Gözenek Açma ve Peeling: Yüzünüzü durulamadan fırçalı peeling başlığını biraz ıslatarak yüzünüzü iyice ovun böylece yüzünüzdeki ölü deriyi atacak ve tüm gözenekleri açacaksınız.
3. Kara noktaları temizleme: Yüzünüzü sıcak suyla bol bol yıkadıktan sonra yumuşamış cildinizdeki kara noktaları vakum kafası ile temizleyin. Bu kara noktaları temizleyerek kara noktalardan oluşan sivilcelerin önüne geçeceksiniz.
4. Masajla Kan Dolaşımını arttırma: Son adıma geçmeden yüzünüzü kolonya gibi alkollü bir temizleyici ile temizleyin ve az yağlı bir nemlendirici sürüp masaj başlığı ile kan dolaşımını hızlandırın. Cildinizin altındaki toplanıp bir süre sonra sivilceye dönüşecek maddelerin kan dolaşımını hızlandırarak buradan temizlenmesini sağlayın.

Ürünün Özellikleri:
• Ciltte oluşan siyah noktaları, yağ, kir ve sivilcileri derinlemesine temizlemeye yardımcıdır.
• Cildin bakımlı ve daha parlak görünmesini sağlamayı amaçlar.
• Cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırarak gözeneklerin açılmasını sağlamayı amaçlar.
• Cilt yüzeyine zarar vermeden temizlemeye yardım eder.
• Yüzün kan dolaşımını hızlandırarak cildin sağlıklı görünmesine yardımcıdır.


Paket İçeriği:
• 4 Adet Başlık
• 1 Adet Power Perfect Pore
• 1 Adet Power Perfect Pore standı.

UYARI: Çocukların uzanamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Su haznesi boşken çalıştırmayınız.

Türkiye’den Power Perfect Pore Nasıl Sipariş Verebilirim?

Power Perfect Pore Kahramanmaraş, Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep başta olmak üzere Çerkeş, Yusufeli, Hopa, Kağızman, Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ve WhatsApp Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

Avrupa’dan Power Perfect Pore Nasıl Sipariş Verebilirim?

Power Perfect Pore bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Power Perfect Pore sipariş vermek istiyorsanız Amerika, Türkmenistan, İtalya, Makedonya, Belçika, Londra, Brüksel, Paris, Sydney gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Danışmanımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.