Pro Care Serum Nasıl Uygulanır?

Yaşın ilerlemesi ile vücudumuzda birtakım değişimler olacağını hepimiz biliriz. Yaşın ilerlemesi ile birlikte ciltte sarkmalar, fazla kilo alımları, kırışıklıklar, saçların beyazlaması ve dökülmesi gibi problemler birer birer meydana gelmektedir. Fakat sadece yaşa bağlı kalmayarak günlük hayatta ya da beslenme alışkanlıklarımızda yaptığımız yanlışlar bu problemler ile daha genç yaşta karşılaşmamıza neden olmaktadır. Erken karşılaştığımız problemlerden biride saçların dökülmesidir. Hem erkeklerin hem bayanların ortak sorunlarından biri olan saç dökülmeleri çok genç yaşta ortaya çıkmasında bazı sebepler vardır. Bunlar; omega 3 yağı açısından zengin olan balığın az tüketilmesi, demir eksikliğinin yaşanması, B vitaminini yeterice almama, aşırı stres, hijyenin yeteri derecede olmaması, yanlış tarak seçimi, vücut tarafından az protein alınması, yanlış saç bakım ürünlerinin kullanılması, bayanların saçlarını aşırı sıkı toplaması, erkeklerin jöle kullanması gibi faktörler erken yaşta saç dökülmelerine sebebiyet verir. Günlük hayatta yaptığınız yanlışları terk etmeniz bile saç dökülme probleminizi ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Pro Care Saç, Sakal ve Bıyık Serumu

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bazı maddeler içerir.

Pro Care Serumun Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.

Pro Care Serum Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi bölgesel dökülmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Yalova, Düzce, Muş, Bursa, Kars, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Serum Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Pro Care Seum Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Çin(China), Kazakistan(Kazakhstan), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Tayland(Thailand), Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, asya sipariş, pro care serum asya sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç dökülmesi, sakal dökülmesi

Bu ürüne hemen sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki sipariş formunu doldurarak siparişinizi bizlere iletebilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.