Srv Prostat Seti Nasıl Kullanılır?

Tüm erkeklerin ilerleyen yaş ile birlikte tedirgin oldukları hastalıklardan biride prostat hastalığı olmuştur.  Prostat, erkekte idrar kesesinin altında bulunan küçük bir salgı bezidir.  Normal prostat ağırlığı yaklaşık 18-20 gram kadardır.  Asıl işlevi meninin sıvı kısmını oluşturmaktır. Meninin seminal kese sıvısı ile birlikte %95 ini prostatik salgı oluşturur. Ancak ilerleyen yaş ile birlikte işlevini yitirmeye başlayan prostat bir süre sonra fazla basınç nedeni ile şişmeye ve tıkanmaya neden olur.

Fazla basınç nedeni ile sıkışarak büyümeye neden olan prostat ise bazı şikayetlerin oluşmasına sebebiyet verir. Doğuştan sadece erkeklerde bulunan prostat bu nedenle sadece erkeklerde görülen bir hastalıktır. Özellikle idrar kaçırma, sık idrara gitme, cinsel isteksizlik, idrar yapamama hissi, gece sık idrara çıkılması ve kasık ağrısı en belirgin şikayetlerden birkaçıdır. Ancak tam bir teşhisin yapılabilmesi ve gerekli tedavi yöntemlerinin uygulanabilmesi için doktorunuza başvurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Srv Prostat Seti Nedir?

Ekstra bir kullanım özelliğine ihtiyaç duymaması ve aynı zamanda doğal olması sebebiyle prostat hastalarının son zamanlarda kullanmayı tercih ettiği ürünlerden biride prostat seti olmuştur. Aynı amaca yönelik 3 farklı ürünün birleşmesi ile set halini alan ve özellikle doğal olması sebebiyle Prostat şikayeti yaşayan kişilerin dikkatini çeken Srv prostat seti içerisinde; 1 adet Yakıotu Çayı (42 süzen poşet), 1 adet Formula 21 Tablet (90 tablet) ve 1 adet Yakıotu karışım macunu ile birlikte set halinde gönderilmektedir.

Srv Prostat Seti Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

3 farklı üründen oluşan ve farklı kullanım özellikleri bulunan Srv Prostat setinin kullanımı ise şöyledir;

Yakıotu Macunu Kullanımı: Her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı alınması yeterlidir.

Yakıotu Çayı Kullanımı: 1 fincan kaynamış suya 1 poşet atın ve 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra tüketiniz. Ayrıca 1 paket yakıotu çayı 42 düzen poşettir.

Formula 21 Tablet Kullanımı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere birer tablet bol su ile alınır. Ayrıca Formula 21 toplamda 90 tablettir.

Srv Prostat Setini Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ve birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan Srv prostat seti şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamıştır. Srv prostat seti kullanımı, prostat sorunu olan ve ciddi sağlık problemleri olmayan tüm erkekler kullanabilir. Bunun dışında kronik hastalığı bulunan hastaların kullanmadan önce doktora danışmaları tavsiye edilir.

prostat set

Srv Prostat Setine Nasıl Sahip Olabilirim?

Orijinal ürün garantisi ve avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Karaman, Kütahya, Giresun, Isparta, Trabzon, İstanbul ve daha birçok şehirden kolaylıkla Srv Prostat setine sahip olabilirsiniz. Prostat seti hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Srv Prostat Setini Avrupada Nereden Bulurum?

Yurtdışına hızlı gönderim imkanları ile birlikte Almanya, Amsterdam, paris, İtalya, Roma, Berlin, Kanada, Bulgaristan ve daha birçok Avrupa ülkelesinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Srv prostat setine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız;

srv prostat set, srv prostat, srv prostat set nedir, srv prostat set nasıl kullanılır, srv prostat set içeriği, srv prostat set kullanalar, srv prostat set kullanıcı yorumları, srv prostat set sipariş ver, srv prostat set nasıl sipariş verebilirim, srv prostat set nereden satın alabilirim, srv prostat set fiyatı, srv prostat set ankara, srv prostat set İstanbul, prostat, prostat nedir, prostat nasıl geçer, prostat tedavisi, prostat belirtisi, prostat neden olur, srv prostat seti avrupa, avrupa sipariş, ödeme, ücretsiz kargo, avrupadan sipariş, prostat belirtileri, prostat nedenleri, prostat nasıl olur, prostat genetik mi

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.