Svetol Green Coffee Kimler Kullanabilir?

Hayatımızı olumsuz yönde etkileyen birçok hastalık vardır ve bu hastalıklardan biride obezitedir. Çağın hastalığı olarak bilinen obezite sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da savaşılan önemli hastalıklardan biridir. Birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkan obezite başta; hormonel bozukluklar, genetik nedenler, bazı hastalıkların olması ve bazı ilaçların kullanılması, yanlış beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam sonucunda meydana gelmektedir. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan bu hastalık için savaşmak ise başta bizlere düşmektedir. Eğer fazla kilolara sahip biriyseniz mutlaka bazı tedbirleri alarak obeziteye karşı bir önlem almalısınız.

Ne yazık ki kendiliğinden verilemeyen fazla kilolar aksine yaşın ilerlemesi ile birlikte daha da kalıcı hale gelerek neredeyse verilmesi imkansız bir hal almaktadır. Bu nedenle daha fazla kalıcı hale gelmeden fazla kilolarınızdan kurtulmak için bazı yöntemleri denemelisiniz. Eğer çok fazla kilolara sahipseniz ve kronik hastalığınız varsa mutlaka uzman bir doktordan yardım alarak doktor kontrolü altında kilo vermeyi sağlayın. Bunun dışında herhangi bir hastalığınız yok ve az miktarda kilo kaybetmeniz gerekiyorsa sağlıklı diyet programlarını uygulayabilir ve bu diyet listeleri ile spor yaparak kilo verebilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve İçeriği Nedir?

Birçok kişi tarafından kullanılan ve özellikle diyetine destek olması için diyet yapan kişiler tarafından kullanılan yeşil kahve kapsülü olarak bilinen Svetol, birbirinden farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi birbirinden farklı bileşenler bulunmaktadır.

Svetol Yeşil Kahve Kapsülü Nasıl Kullanılmalı?

Pratik ve zahmetsiz kullanım özelliği ile bilinen Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Svetol Kimler Kullanamaz?

Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızın ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ediniz.

Svetol Türkiye’de Nerede Satılır?

En uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Bursa, Malatya, Kırşehir, Çankırı, Çorum, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Avrupa’da Nereden Bulurum?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Kopenhang, Norveç, Oslo, İtalya, Roma, Makedonya Üsküp ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, almanya, berlin, londra, avrupa sipariş, avrupa order, svetol avrupa, kilo kontrol, diyet yapmadan kilo verme yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.