Uzamax Kullanıcı Yorumları

Toplumda bir kısım insanların şikayetlerinden biride kısa boylu olmalarından yanadır. Birçok neden bağlı olarak oluşan kısa boylu olma durumu aynı zamanda bazı beslenme alışkanlıklarından ve düzensiz yaşamdan da kaynaklanmaktadır. Gelişim için önemli olan konulardan biride şüphesiz ki uyumaktır. Geç uyumanın çocuklarda boy kısalığını olumsuz yönde etkilediğini aktaran uzmanlar uyku saatleriyle ilgili yapılmış bir araştırma sonucunda ciddi anlamda düzensiz uyku sorunun olduğu görülmüştür. Yaş gruplarına göre akşam saat 19.00, 20.00 ve 21.00’de yatması gereken çocukların, gece uyuma saatlerinin ortalama olarak 23.00 ile 00.00 saatlerinde uydukları gözlemlenmiştir.

Özellikle gece uykusu oldukça önemlidir. Çünkü büyümeyi sağlayan hormon gece karanlıkta salgılanmaktadır.  Gece içinde büyümeyi sağlayan hormon en az 2-3 kez pik yaparak büyümeye olumlu yönde etki etmektedir. Gece geç yatan çocuk sabah 10.00’a kadar uyusa bile o boy uzaması için gerekli hormon pikini yakalamamaktadır. Bu nedenle özellikle çocukların uyku düzenine alıştırılması ve karanlıkta uyutulması büyüme hormonunun salgılanmasına yardımcı olacaktır.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz Nedir?

Özellikle doğal bitkilerin ve besinlerin toz halinden meydana gelen uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Uzamax toz içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Toz

Küçük yaştaki yani 5 yaşından küçük çocuklar; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül

Bir kutu 1 aylık kullanım için olan uzamax toplamda 90 adet kapsülden meydana gelmektedir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak şartıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kimler Kullanabilir?

Bitkisel tozların karışımından hazırlanan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla beraber şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nasıl Sipariş Verilir?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Konya, İzmir, Yozgat, Rize, Eskişehir, Trabzon, Iğdır, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa için Sipariş

Uzamax Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya, Bulgaristan, İngiltere, İtalya, Roma, Fransa, Londra ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, londra, bulgaristan, fransa, ingiltere

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.